?

Log in

Previous Entry | Next Entry

...bo, jak ktoś niemądrze stwierdził, wszystkie informacje o mnie można śledzić na moim blogu, niach niach :D

Chora jestem. Umierająca wręcz. Na przeziębienie, jak zwykle. Z wrodzonym sobie intelektem, po tygodniu wymykania się przeziębieniu polazłam w odwiedziny do mej zagrypionej siostry, równie zagrypionej siostrzenicy i niezagrypionego siostrzeńca. I, surprise surprise, przeziębienie mnie dogoniło i teraz umieram. Ale, już niedługo, bowiem za 7 i pół godziny muszę się stawić na zajęciach na uniwersytecie... I, oczywiście, ani odrobinę nie chce mi się spać. Super, czyż nie?

Odkryłam ostatnio fenomenalny zespół. Właściwie projekt muzyczny ^^
Ayreon. Gorąco polecam, zwłaszcza album The Human Equation, który dźwięczy ostatnio w moich słuchawkach niemal nieprzerwanie.
Muzycznie niezwykła mieszanka tradycji, folku oraz cięższych brzmień. Wokal wspaniały. Teksty... Nietuzinkowe. (Tak jest, podoba mi się na tyle, że zauważyłam, że jest tekst!). Polecam.

W wakacje przeżyłam gorący i płomienny romans z twórczością Pedro Almodovara, który niestety przerwany został gwałtownie pewną masakryczną sceną w filmie "Pepi, Luci, Bom..." Aczkolwiek dojrzewam powoli do obejrzenia tego filmu (- w/w sceny, ewwwww.... :/), ponieważ a: ciekawam innych filmów, których jeszcze nie zobaczyłam, b: czytam wywiady z Almodovarem, które zaczynają się właśnie od rozmowy na temat "Pepi, Luci, Bom...", co powoduje, że jestem atakowana przez spojlery.

Wspominałam o remoncie? O studiach? O Miłości Mojego Życia? O milionach innych rzeczy, o których powinnam? Nie?

No to upsi :D

Bo... Chyba mi się trochę spać zachciało...
Dobranoc!

Comments

( 2 comments — Leave a comment )
(Deleted comment)
faleczka
Oct. 18th, 2010 05:17 pm (UTC)
hihi :)
Z remontem wporzo, skończony w sumie, wygląda wszystko pięknie i w ogóle niach niach :D
I czytaj tłumaczenie!
jazzlike
Nov. 12th, 2010 11:30 pm (UTC)
Zły ze mnie człowiek, dopiero teraz czytam tę notkę! Ale powoli przypominam sobie o istnieniu blogów i przyrzekam, że się poprawię.
A Pedro jest fantastyczny... Ayreon zresztą też niczego sobie :) Może kiedyś też się zabiorę znowu do "Pepi, Luci, Bom", ale na razie... chyba nie. :P
A remont... no ba! ;)
( 2 comments — Leave a comment )

Profile

falka
faleczka
Katarzyna

Latest Month

October 2012
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031